AJANDA / AKSESUAR & ETİKETLİK / ÇANTA

Üstün teknik özellik ve en natürel ürün çeşitliliği ile tasarımcıların ve en iyi markaların koleksiyonlarına dokunuyoruz.

AJANDA / AKSESUAR & ETİKETLİK / ÇANTA

Çantalık ürün gruplarımızı yeni sezona uygun farklı renk ve desen seçenekleri ile tasarlıyoruz.  Entegre tesisimiz, yüksek teknolojilerimiz, alanında uzman tasarım ekibimiz ve yüksek üretim kapasitemizle çantalık ürünlerde fark yaratıyoruz.

PU kot etiketlik ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kalite ve geniş desen seçenekleriyle tasarlıyor, hot stamp (sıcak baskı) baskı, serigraf ve lazer baskıya uygun kot etiketlik ürünlerimiz ile  uygulama alanlarınıza değer katıyoruz.

PU ajandalık ürünlerimiz sıcak klişe baskı tekniğine uygun olan kalitelerimizdir.

Thermoaktif ajandalık ürünlerimizi taleplerinize uygun ajanda, organizer, sümen takımları, günlük ve defter kullanımına uygun olarak üretiyoruz.

Ajanda / Aksesuar & Etiketlik / Çanta  Sektörü Kullanım Alanları

Flokser Tekstil olarak 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile çanta, ajanda, kot etiketi, hediyelik kutu, kuyumcu örtüsü gibi birçok sektör için ürünler üretiyoruz.

Ajanda / Aksesuar & Etiketlik / Çanta  Üretimi ve Kalitesi

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Çanta, ajanda, kot etiketi, hediyelik kutu, kuyumcu örtüsü ve birçok aksesuar alanları için yapmış olduğumuz ürünlerimizi Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesislerinden birinde üretiyoruz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizin kalitesini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarımız ile ölçüyoruz.

Ajanda / Aksesuar & Etiketlik / Çanta  Sektörü Ürünleri

Çanta ve aksesuar / ajanda ve etiketlik sektöründeki ürün çeşitliliğimizin yanı sıra ürünlerimizin kalitesi ile sektörün lider üreticilerinden biri olmaya devam ediyoruz. Ürünlerimize müşteri ve pazar isteklerine göre teknik özellikler kazandırarak çanta, ajanda, kot etiketi, hediyelik kutu, kuyumcu örtüsü ve birçok aksesuar alanı için ürettiğimiz ürünleri farklı kullanım alanlarına göre tasarlıyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.