AYAKKABI ve TERLİK

Sahip olduğumuz PU ve PVC üretim tenolojisi ile üretmiş olduğumuz ayakkabılık suni deri ürünlerimiz geniş bir kullanım ağına sahiptir.

AYAKKABI ve TERLİK

Ayakkabılık ve terliklik ürünlerimizi güçlü Ar-Ge altyapımız ile birleştirerek; yüzlük, astarlık, biyelik, konç ve ayakkabının diğer bölümlerinde kullanılmak üzere geniş renk ve desen yelpazesi ile bebek, patik, spor, filet, zenne ve merdanelik alanlarında kullanıma uygun olarak tasarlıyoruz. Ayakkabı ve terlik sektörü için talep edilen ürünlerimizi müşterimizin istediği kalınlık, gramaj ve teknik özellikte üretebiliyoruz. Ürünlerimiz müşterilerimizin taleplerine göre PU, PVC veya Semi PU (PU/PVC) olarak üretilebiliyoruz.

Ayakkabı ve Terlik Ürünleri Kullanım Alanları

Flokser Tekstil olarak 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile ayakkabı ve terlik sektörü ürünleri ile günlük yaşamın her alanında konforlu ürünler üretmeye katkı sağlıyoruz.

Ürünlerimizi sektörün lider firmalarına sunuyor ve işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Ayakkabı ve terlik ürünlerindeki kullanıcı bazlı yaptığımız araştırmalar ile ürünlerimizde şıklık, kalite ve dayanıklılığı ön planda tutuyoruz.

Terliklik sektörü için tasarladığımız ürünler yüzlük, şiltelik, biyelik ve birçok aksesuarlık alanda kullanılabilir. Müşterilerimizin enjeksiyon veya monte üretim şartlarına uygun kalitede ve çeşitlilikte ürünler üretebiliyoruz.

Ayakkabı ve Terlik Sektörü Üretimi ve Kalitesi

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Sektörün doğası gereği ayakkabı ve terlik ürünlerinde dayanıklılık standardını maksimize ediyor ve kalitemizi en üst seviyede ortaya koyuyoruz.

Ayakkabı ve terlik sektörü ürünlerimizi Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisinde üretiyoruz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizin kalitesini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarımız ile ölçüyoruz.

Ayakkabı ve Terlik Sektörü Ürünleri

Ayakkabı ve terlik sektöründeki ürün çeşitliliğimizin yanı sıra ürünlerimizin kalitesi ile sektörün lider üreticilerinden biri olmaya devam ediyoruz.

Ayakkabı ve terlik sektörü ürünlerimizi müşteri bazında kalitemizden ödün vermeden tasarlayarak, geniş ürün çeşitliliğimiz ve yüksek kalitemiz ile  müşterilerimize en iyi hizmeti hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.