CONTRACT

Mekanik ve fiziksel dayanımı yüksek, alışılmış kalite standartların ötesinde, geniş renk ve desen yelpazesinde tasarladığımız Contract koleksiyonumuz; otel, restoran, tiyatro, kamu gibi yapı projelerinin yanı sıra otomotiv (karavan, toplu taşıma araçları vb.) ve marin sektörlerinde ; ortak kullanımın yoğun olduğu alanlarda ve en zorlu koşullara sahip dış alanlarda kullanılmak üzere özenle geliştirilmiştir. Aşınma ve UV dayanımı yüksek, farklı yanmazlık derecelerine ve antibakteriyel/antimikrobiyel özelliklerine sahip ürünlerimiz; mimarlardan tasarımcılara, üreticilerden son kullanıcıya kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Contract ürün gruplarımız kullanım alanlarına göre:

Sosyal Alanlar

Sosyal alan kullanımına ait ürün gruplarımız ;yanmazlık, yüksek yüzey dayanımı, ışık haslığı, kolay temizlenebilme, antibakteriyel olma özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Otel, restoran, eğlence merkezleri, tiyatro ve sinema gibi halka açık ortamlarda kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Dış Mekan

UV dayanımı yüksek, güç tutuşurluk, antibakteriyel, kolay temizlenebilir, yüksek yüzey dayanımı, soğukta kırılma, yüksek ışık ve renk haslığı, küf dayanımı özelliklerine sahip dış mekan ürünlerimiz en zorlu şartlardaki dış ortama uygun olarak geliştirilmiştir. Vinil kaplı dış mekan ürünlerimizi kafelerin dış mekanları, bahçe mobilyaları, oyun alanları gibi yerlerde rahatça kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Eğitim

Eğitim ürün koleksiyonumuz eğitim kurumları, oyun alanları, konferans salonları vb. alanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Yüksek yüzey dayanımı, kolay temizlenebilir, kullanılacak alana uygun yanmazlık standartlarını karşılayan ve çocukların temas edecekleri alanlar olduğu için migrasyon değeri çok düşük olan eğitim ürün koleksiyonumuz; farklı renk ve desen seçenekleri ile sizin için hazırlandı.

ÜRÜNLER

Spor Alanları

Yoğun bir tempoya sahip olan spor alanları için üretilen ürün koleksiyonlarımız; yüksek yüzey dayanımı, ter ve tuza karşı etkili, güç tutuşurluk ve antibakteriyel özellikleri ile insan vücuduna direkt temasa uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanım alanlarına uygun renk ve desen seçenekleri ile hazırlanan ürün koleksiyonlarımız ile spor yapmaktan keyif alacaksınız.

ÜRÜNLER

Ev

Ürün koleksiyonlarımızın tamamı ev kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Ev ürün grubumuz sektörün ihtiyaçları da göz önünde tutularak; kolay temizlenebilir, çamaşır suyu, alkol dayanımı ve güç tutuşurluk özellikleri ile üretilmiştir. Ürün koleksiyonlarımız zengin renk ve desen yelpazesi ile evinizin tarzını değiştirecek.

ÜRÜNLER

Sağlık

Zengin renk ve desen seçenekleri ile üretilen Sağlık ürün koleksiyonlarımız; alkol dayanımı, kolay temizlenebilir, antibakteriyel/antimikrobiyel, küf dayanımı, güç tutuşurluk ve yüksek ter haslığı özelliklerine sahiptir. Sağlık ürün koleksiyonlarımız hastane ve çeşitli medikal merkezlerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

ÜRÜNLER

Marin

Zengin renk ve desen seçenekleri ile üretilen Marin ürün gruplarımız; UV dayanımı, antibakteriyel/antimikrobiyel, kolay temizlenebilir, yüksek yüzey dayanımı, yüksek ışık ve renk haslığı, tuz-klor dayanımı ve küf dayanımı özelliklerine sahiptir. Marin ürün koleksiyonlarımızı yat, tekne, gemi gibi deniz araçlarının iç ve dış mekanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Otomotiv / Toplu Taşıma

Güç tutuşurluk, yüksek yüzey dayanımı, yüksek ışık ve renk haslığı özellikleri ile contract sektörünün yanında otomotiv/toplu taşıma (tren, otobüs vb.) sektörlerinde de kullanıma uygun olarak üretilen ürün koleksiyonumuz; sektörlerine uygun renklerle kendine özgü desenlerle tasarlanmıştır.

ÜRÜNLER