DÖŞEMELİK

Ev ve ofis mobilyalarınız için özel olarak hazırlanmış kumaş ve suni deri koleksiyonlarımızla yaşam alanlarınızda eşsiz dekorasyonlar tasarlayabilirsiniz.

Döşemelik Suni Deri

Döşemelik suni deri koleksiyonlarımızın farklı desen ve renk kompozisyonları ile oturma grupları, baza başlıkları, masa/sandalye ve mutfak grupları ile ofis ve büro mobilyalarında göz alıcı tasarımlara sahip olabilirsiniz. Döşemelik suni deri koleksiyonlarımız ile konforu ve şıklığı yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Döşemelik Kumaş

Döşemelik Kumaş sektörüne yön verecek moda yaratan desen ve renklerle ürünlerimizi tasarlıyor, entegre tesisimiz ve yüksek teknolojimiz ile ürettiğimiz özgün ve fark yaratan döşemelik kumaşlarımızla yaşam alanlarınıza konforu ve şıklığı getirmeye devam ediyoruz.

ÜRÜNLER

Döşemelik Suni Deri ve Kumaş Kullanım Alanları

Flokser Tekstil olarak 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile her türlü yaşam alanında kullanılabilecek döşemelik suni deri ve kumaşları entegre tesisimiz ve yüksek teknolojimiz ile üretiyoruz. Döşemelik sektörü ürünleri hayatımızın her alanında kullanılıyor ve yaşam alanlarımıza farklılık katıyor.

Döşemelik Suni Deri ve Döşemelik Kumaş ürünlerinin başlıca kullanım alanları; Ev tekstili, oturma grupları, baza başlıkları, masa/sandalye ve mutfak grupları ile ofis ve büro mobilyaları, kafe & restoran konseptleri olarak niteliklendirilebilir.

Döşemelik Suni Deri ve Kumaş Üretimi ve Kalitesi

Döşemelik suni deri ve kumaşlarımızı Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesislerinden birinde üretiyoruz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizin kalitesini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarımız ile ölçüyoruz.

Döşemelik Suni Deri ve Kumaş Ürünleri

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Döşemelik suni deri ve kumaş sektöründeki ürün çeşitliliğimizin yanı sıra müşterilerimizin farklı ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Uzman arge ekibimiz ile inovatif, yaratıcı ve sektörde yenilikçi ürünler geliştiriyor müşteri ihtiyaçlarını, müşteri taleplerini, sektörel istek ve beklentileri, üretim prosesine uyumlu olarak kalite iyileştirme ve  ürün geliştirme çalışmaları yapmaya devam ederek sektörde lider olmaya devam ediyoruz.

Flokser Tekstil olarak PVC ve PU ürünlerde örme, raşel, dokuma, nonwoven, waterjet ve koagüle gibi farklı zeminler kullanarak ürünlerimize zenginlik kazandırıyoruz.

Bu zeminlerimize farklı yüzey tasarımları geliştirerek döşemelik suni deri & döşemelik kumaş koleksiyonu oluşturarak PVC teknik deri ve nefes alabilen PU teknik suni deri üretiyoruz. Bu çeşitli zeminlerle üretmiş olduğumuz suni deri ürünlerimize emprime, emboss, print, bronzing vb. finishing hatlarımızda desen çeşitliliği katıyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.