FLOKSER HOME

1982 yılında 450 mt2’lik küçük bir atölyede üretime başlayıp bugün 65.000 mt2’lik alanda yıllık 55 milyon metre tül üretim hacmiyle 90’dan fazla ülkeye ihracat yapan Flokser Tekstil A.Ş. olarak kaplamalı kumaş ve teknik tekstil üretiminde Türkiye ve yakın coğrafyasının bir numaralı tedarikçisiyiz. Döşemelik, contract, giyimlik, otomotiv, ayakkabı, çanta, ajanda, etiketlik, sağlık, halı ve halı altı sektörlerinde faaliyet gösterip sahip olduğumuz entegre tesisimiz ile 1997 yılından beri Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer almaktayız.

40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemizi sektörde yer aldığımız alanlardaki başarımızı daha büyük bir yapılandırma ile ev tekstili alanına da taşıyoruz. 2021 yılında kurduğumuz Flokser Home markamız ve “Yeni Nesil Ev Dekorasyonları” mottomuz ile  yaşam alanlarınızın her noktasında olmaya devam edeceğiz.

Flokser Home, yenilikçi, rahat ve renkli dekorasyon koleksiyonlarımız ile evinize yeni bir heyecan getiriyoruz. İlk ürün gruplarımız olan halı ve banyo paspaslarımız modern, klasik ve geleneksel çizgileri bir araya getirerek dijital baskı teknolojisi ile üretilip, geleneksel ürünlerin göz alıcı özelliklerini bir araya getirmesinin yanı sıra kaymaz taban, yıkanabilme ve farklı özellikleri ile rahat bir kullanım sunmaktadır.

Bugün gelinen noktada, 7000 m2 entegre tesisimizle ürünlerimizi hem toptan hem de perakende hizmetiyle bir çok ülkeye ihraç ediyor, güvenilir üretim modelimizi tüm dünyaya yaymak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. 

Uzman kadrolarımız tarafından tasarlanan koleksiyonlarımızı, online alışveriş deneyimini her geçen gün daha da geliştirerek sizlere ulaştırıyoruz. Hem bütçenize en uygun kaliteyi hedefliyor, hem de trend araştırmalar ve fuarlar sonucunda edinilen tecrübe ile ortaya çıkan temaları renk, desen ve kumaş kalitesiyle ilişkilendirip yeni tasarım hikayeleri yaratıyoruz. 

Flokser Home markamızı yeni fikirler, yaklaşımlar ve bakış açısıyla geleceğe emin adımlarla taşıyoruz.