GİYİMLİK

GİYİMLİK

Her sezon son trendleri yakından takip eden tasarım ve Ar-Ge ekiplerimizle, yenilikçi ve müşterilerimize özgü yaratıcı ürünler tasarlayarak sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Tasarımlarımızı oluştururken kullanım alanlarını göz önünde tutarak viskon, polyester, pamuk gibi farklı iplik türleri kullanıyoruz. Tasarladığımız farklı fonksiyonel özelliklerdeki ürünlerimizi ceket, pantolon, etek, mont, tayt, yağmurluk gibi birçok alanda kullandırarak ürünlerinize deri şıklığını sunuyoruz.

Entegre üretim tesisimizde, sahip olduğumuz yüksek teknoloji ve üretim kapasitesi ile en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

ÜRÜNLER

Giyimlik Suni Deri Ürünleri Kullanım Alanları

Flokser Tekstil olarak 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile birçok kullanım alanına uygun olarak tasarlanan giyimlik suni deri ürünleri üretiyoruz. Ürünlerimizi sektörün lider firmalarına sunuyor ve işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Tasarladığımız farklı fonksiyonel özelliklerdeki suni deri ceketlik, suni deri pantolonluk, suni deri eteklik, suni deri montluk, suni deri taytlık, suni deri yağmurluk kumaşlarımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Giyimlik Suni Deri Ürünleri

Ürünlerimizi sektörün lider firmalarına sunuyor ve işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Giyimlik sektörü için tasarladığımız Flokser Tekstili ürünlerinde tasarım, şıklık ve kalite faktörlerini ön planda tutuyoruz.

Giyimlik sektörü ürünlerimizle  kullanıcıların günlük yaşamlarının her alanında bulunarak, tasarım ve kalitesi ile kendi tarzlarını yansıtmalarını sağlıyoruz.

Pu ürünler ve koagüle ürünlerle tasarladığımız giyimlik suni deri kumaşlarımızın nefes alabilir özelliği ile farklı müşteri ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

Giyimlik Sektörü Üretimi ve Kalitesi

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Giyimlik sektörü ürünlerimizi Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisinde üretiyoruz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizin kalitesini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarımız ile ölçüyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.