MEDİKAL

MEDİKAL

Medikal sektörünün taleplerini güçlü Ar-Ge altyapımız ile birleştirerek; sağlık kullanıma uygun olarak tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin farklı talepleri doğrultusunda istenilen renk, adet ve ebatlarda tasarladığımız koruyucu tulum, önlük ve kumaşlarımızı; medikal sektörünün hitap ettiği alanlara uygun olarak tasarlayıp üretiyoruz.

Medikal Ürünleri Kullanım Alanları

Flokser Tekstil olarak 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile birçok kullanım alanına uygun olarak tasarlanan medikal ürünleri üretiyoruz. Medikal sektörü ürünleri sağlık alanlarında koruyucu tulum, koruyucu önlük olarak kullanılmakta, kalitesi ve hijyenik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Medikal Sektörü Üretimi ve Kalitesi

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Medikal sektörü ürünlerimizi Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisinde üretiyoruz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyor, ürünlerimizin kalitesini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarımız ile ölçüyoruz.

Medikal Sektörü Ürünleri

Medikal sektöründeki ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile sektörün öncü üreticileri arasında yer almaktayız. Medikal sektörü için sağlık ve hijyen unsurlarını ön planda tutarak ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimizde her zaman sağlık sektörü gerekliliklerini dikkate alıyoruz. Medikal sektörü ürünlerimizi müşteri bazında kalitemizden ödün vermeyerek tasarlıyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.