OTOMOTİV

Hizmet verdiğimiz sektörün disiplin anlayışını kendimize ilke edinip, hayal gücümüzü ve tecrübemizi ortak paydada buluşturarak ürün kalitesini ve çeşitliliğini arttırmayı amaçlıyoruz.

OTOMOTİV

Flokser Tekstil’in 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübesi ile otomotiv sektörü için ürünler sunmaktayız. Otomotiv sektörü ürünleri taşımacılık sektörünün her alanında kullanılarak sektöre katkı sağlamaktadır.

Flokser Tekstil olarak, Ar-Ge merkezimizi ve tasarım gücümüzü birleştirerek Otomotiv Sanayinin kullanımına uygun, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünler geliştiriyoruz. OEM, TIAR 1 ve yan sanayi firmalar tarafından onaylanmış kalite standartlı ve sürdürülebilir ürünlerimiz ile yurtiçi ve yurtdışında müşterilerimizin güvenilir tedarikçisi olmaya devam ediyoruz.

ÜRÜNLER

Otomotiv Üretimi ve Kalitesi

Flokser Tekstil olarak kendimizi global bir marka olarak konumlandırıyoruz. Müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Otomotiv sektörü ürünlerimizi Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisinde üretmekteyiz. Üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanmakta ve ürünlerimizin kalitesini uluslararası geçerli rapor verebilen akredite laboratuvarımızda ölçebilmekteyiz.

Otomotiv Sektörü Ürünleri

Otomotiv sektöründeki ürün çeşitliliğimizin yanı sıra müşterilerimizin pazar yapısına uygun, farklı ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda özel ürünler de geliştirebiliyoruz. Otomotiv ürünlerimizi kullanım alanlarına göre tasarlıyor ve müşterimiz özelinde teknik özellikler katabiliyoruz.

Bio Bazlı Suni Deri Ürünler

Flokser Tekstil olarak çevreci ve sürdürülebilir dünyaya katkı sağlamak için, yeni teknolojileri kullanarak tasarımlarımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu amaçla, ürün zincirimizde fosil kaynaklı hammaddeler yerine,  bio bazlı hammaddeler ile çevre dostu ürün çeşidimizi arttırmaktayız. Nihai hedefimiz kaynak tüketimini azaltmak ve giderek daha verimli ve sürdürülebilir kaynak yönetimini sağlamaktır.

Bio bazlı ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Bio bazlı ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vegan Deri Ürünler

Flokser olarak güçlü Ar-Ge ekibimizle gelişen dünyanın ihtiyaçlarına göre ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda  Vegan deri ürünlerimizde hiçbir hayvansal ürün kullanılmadan çevre dostu suni deri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Vegan ürünlerimizin içeriğini geçerli uluslararası rapor verebilen akredite laboratuvarlar ile ölçüyor ve belgelendiriyoruz.

Vegan ürün özelliğine sahip koleksiyonlarımızla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.